• Geri Kazanımcılar Sitesi Egemenlik Mahallesi Aydınlar Caddesi No :101 Işıkkent BORNOVA/İZMİR
 • + 90 (232) 332 10 15
 • + 90 (532) 416 43 64
 • info@luftkom.com
 • Atlas Copco

  Yetkili Distribütörü ve Yetkili Servis

 • Certified

  ISO 9001:2009

 • Atlas Copco Yetkili Distribütörü ve Yetkili Servis
 • Certified ISO 9001:2009

Hakkımızda

About Img

“Luftkom Makina, Atlas Copco Yetkili Distribütörü veYetkili Servisidir.”

Merkezi İzmir olan LUFTKOM MAKİNA Murat Emil'in 21 yıllık mesleki deneyimi ile İzmir de kurulmuştur.

Firmamız hava kompresörleri alanında, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak, yenilikçi ürünler ve hizmetlerle sürdürülebilir çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Şirketimiz basınçlı hava şebekenizin sorunsuz çalışabilmesine ve verimliliğine odaklanan danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.

Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ile proseslerinizin üretkenliğine katkıda bulunabilecek üstün performanslı bir iş ortağı olarak ilerlemekteyiz. Firma çıkarlarınız bizim için öncelikli ilgilenmemiz gereken alandır. Mevcut veya yatırıma gireceğiniz ekipman yelpazeniz için en yeni teknolojiyi sağlamaya yönelik mühendislik çalışmalarımız işimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Enerji verimliliği ve güvenilirlik gibi temel performans özelliklerini geliştiren çözümlerimiz, yapacağınız yatırımın ömrü boyunca optimum kullanılabilirlik sağlaması için mutlak gereklidir. Temsilciliğini ve Bayiliğini yaptığımız ürün gruplarında üründe yeniliklere yer verme, maaliyetleri düşürme, riskleri azaltma stratejisi ile hareket etmekteyiz.

Yetkili Servis Belgesi
Award Img
modern equip

Servis Hizmetimiz ile Daima Yanınızdayız

Beklenmeyen sorun riskini azaltmak ve üretim sürecinizi daima optimum seviyede tutmak için basınçlı hava sistemlerinizi düzenli olarak kontrol ediyor ve gerekli işlemleri belirliyoruz. Sabitlediğimiz rutin bakım maaliyetleri ile giderlerinizi önceden hesaplayabilir hale gelmenizi sağlıyoruz. İstenmeyen, plansız duruşlarla karşılaşmadan içinizin tamamen rahat olacağı bir bakım sistemi ile hizmet veriyoruz.

quality

Enerji Tasarrufunda Tercih Edilen Markayız

LUFTKOM MAKİNA mühendisleri sisteminizdeki kaçakları tespit edip yararlı akış,güç tüketimi, çalışma bandı ayarları ve hava kalitesi ölçümü yaparak tesisatınızın enerji verimliliğini değerlendirir ve ortaya çıkan sonuçlar yapabileceğiniz iyileştirmeleri ve bu iyileştirmenin sağlayacağı tasarrufları göstermektedir.

Değerlerimiz

LUFTKOM MAKİNA Temsilciliğini aldığı ürünlerle projelerinde yeniliklere yer verme, maaliyetleri düşürme,riskleri azaltma ve Müşterilerinin yatırımlarını doğru yönetmesine destek verme misyonu yüklenmiştir.

Firmamiz yerinde çözüm prensibi ile sunduğu danışmanlık hizmetleri ile Müşterileri ile üstün performanslı bir iş ortağı olarak ilerlemektedir.Yenilik süreçlerinin vazgeçilmez parçası olan LUFTKOM MAKİNA özel projelerini daima müşterilere göre şekillendirir. En zorlayıcı standartların da ötesine geçen ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerine her zaman, her yerde en iyi sonuçları sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak şirket misyonudur.

LUFTKOM MAKİNA ekonomik büyüme,çevreye duyarlılık ve enerji tasarrufu operasyonlar arasında çalışmalarını sürdürerek müşterinin daima yanında olma sorumluluğu ile çalışmalarını sürdürmektedir.Uzun vadeli iş ortaklığı ve yenilikçi çözümler şirketin ana sorumluluğudur.Vizyonu Müşterileri için ‘’ ilk akla gelen ve ilk tercih edilen’’ olmak ve bunu sürdürmektir.